Troll Face Quest Video Games 2

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 94,4 MB
  • Version 1.0.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Spil
Düzenbaz şakacılar oyuncuları eğlendirmek için mobil cihazlarınızda yerini almayı bekliyor.

IOS cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Troll Face Quest Video Games 2 mobil oyunu ile yepyeni trollerin keyfini çıkartın. Birbirinden ünlü oyun videolarını trollemenin tadını çıkartın. Gerçek bir eğlence üzerine kurulu olan Troll Face Quest Video Games 2 mobil oyununda sizde iğrenç şakalar ile oyuna hem sinir olun hem de oyunun tadını çıkartın. 

Oyun içerisinde oyun olan bu eğlenceli yapıtta kendi rolünüzü layıkıyla yapmak adına çabalayacaksınız. Akıllı mobil cihazınızın dokunmatik kontrolleri sayesinde başarılı bir oyun deneyimi sizleri bekliyor olacak. Oyuna hem gıcık olacak hem de daha fazla oynamak isteyeceksiniz. Renkli kişiler eşliğinde sizlere eşek şakası yapmak isteyenlerin haddini bildirmekten geri kalmayın. Her seviyede sizleri ayrı ayrı zorluklar bekliyor olacak. Oyuna odaklanın ve şakaların altında kalmadan seviyeleri başarı ile geçin. 

Oyunun en güzel yanlarından biri ise oynarken internet bağlantısı gerektirmemesi. Böylelikle internetiniz yokken de eğlencenize devam edebilirsiniz. Kaçık bir video oyunu dünyasında komik bir yolcuğa çıkmanın tek bir yolu var oda, Troll Face Quest Video Games 2 mobil oyununa sahip olmak. 

Daha Fazla Göster
Troll Face Quest Video Games 2 indir
DİĞER SÜRÜMLER