Troll Face Quest Video Games 2

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 94,4 MB
  • Version 1.0.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Spil
Düzenbaz şakacılar üzerine kurulu olan Troll Face Quest Video Games 2 mobil oyunu sizleri eğlendirmeye devam ediyor.

Troll Face Quest Video Games 2 mobil oyununda yer alan düzenbaz şakacılar oyuncuları eğlendirmek için geri döndü. Yepyeni troller ile oyuncuların kalbini fethetmek için Android  mobil cihazınızda yerini alacak olan Troll Face Quest Video Games 2 mobil oyununa sizde ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. 

Simgeleşmiş video oyunlarıyla kafa bularak karakterlerin hepsine sağlam bir eşek şakası yapmak için farklı düşüncelerin sahibi olmaya bakın. Video oyunu hilekarlıklarının çılgın dünyasında kendini kaybet ve eşek şakası yapan trollerden kurtulmaya çalışın. Fakat şakalar peşinizi bırakmayacaktır. Oyunun her hali ile karşılaşacak, oyuna hem gıcık olacak hem de her an oynamak için can atacaksınız. Farklı bir çekim ögesi olan Troll Face Quest Video Games 2'de iğrenç şakalar ile çıldıracaksınız.

Tek bir bölümde oynamak yerine oyunda yer alan 35 oyun seviyesinin keyfini çıkartın. Birbirinden farklı eşek şakaları sizi oyunda bir hayli sinir edecek fakat bir o kadar da eğlendirecektir. Şakacı oyun karakterleri sizlere kötü şakalar yapmadan önce siz onlara haddini bildirin ve şakalarına asla göz yummayın. Oldukça farklı bir oyun teması olması üzerine oyuncularını memnun etmeyi başararak başarılı bir oyun ile karşı karşıyasınız. Oyunun tadını çıkartın. 

Daha Fazla Göster
Troll Face Quest Video Games 2 indir
DİĞER SÜRÜMLER